Dzejas krājuma prezentācija

Ceturtdiena, 24.februāris, plkst. 18:00
Aicinām uz sērijas “Dzeja bez robežām” jaunizdotās grāmatas prezentāciju – Izraēlas dzejnieces Efratas Mišorijas (Efrat Mishori, אפרת מישורי) dzejas krājuma “No nāves glābējiņa un sendviču meistari” / «Избавительница от смерти и изготовители сэндвичей» tulkojums latviešu un krievu valodā. Grāmata izdota izdevniecības programmas “Literatūra bez robežām” ietvaros: http://www.literaturewithoutborders.lv/lv/publishing.
Latviešu valodā atdzejojis Einārs Pelšs, Gali-Danas Zingeras tulkojums krievu valodā.
Prezentācijā piedalīsies autore un tulkotāji. Pasākumā piedalīsies arī “Literatūra bez robežām” izdevējs, literatūrzinātnieks Dmitrijs Kuzmins.
PAR AUTORI
Efrata Mišorija ir dzejniece no Izraēlas, dzimusi 1964. gadā Tibērijā, ieguvusi doktora grādu literatūrā, aizstāvot disertāciju par Telavivu kā “pārejas objektu” dzejnieka Avota Ješuruna daiļradē. Publicējusi septiņas dzejoļu grāmatas, starp kurām ir arī pasaku grāmata dzejā bērniem. 1997. gadā uzstājusies ar monoizrādi “I am the Model of Poetry”, kurā tika apvienota populāra mūzika un spoken word performance. 2001. gadā Efratai Mišorijai tika piešķirta Izraēlas Ministru prezidenta Literārā balva. 2009. gadā viņa bija Fulbraita stipendiāte, trīs mēnešus pavadīja Aiovas rakstnieku rezidencē. Pirmā viņas īsfilma – “V” – tapusi sadarbībā ar kinematogrāfisti Danu Goldbergu un 2014. gadā iekļauta Haifas Starptautiskā kinofestivāla konkursa programmā. Efrata Mišorija ir 2018. gada festivāla “Dzeja bez robežām” laureāte.
Muzejs ‘Ebreji Latvijā’ is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Poetry book Mishori presentation
Time: Feb 24, 2022 06:00 PM Helsinki
Meeting ID: 867 7425 8953
Passcode: 075019