Sarežģītā pagātne – atbalss tagadnē. Iecietības veicināšana jauniešu vidū

Rīgas Ebreju kopiena un muzejs “Ebreji Latvijā” sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā  rīko semināru izglītības darbiniekiem un visiem interesentiem

 “Sarežģītā pagātne – atbalss tagadnē. Iecietības veicināšana jauniešu vidū”.

Seminārā fokusā būs jautājums par to, kā runāt ar jauniešiem par sarežģīto pagātni, par to, kā vēstures notikumi veido mūsu šodienas priekšstatus par pasauli, tajā skaitā par cilvēktiesībām, vārda brīvības robežām un dažādu sabiedrības grupu savstarpējām attiecībām.

Seminārs notiks 2022. gada 15. martā Rīgā, Skolas ielā 6, Rīgas Ebreju kopienas namā.

Semināra laikā notiks arī izstādes “Remember – ReAct. Holokausta pieminēšana un antisemītisma apkarošana Zviedrijā” atklāšana, kas ievadīs Zviedrijas prezidentūru Starptautiskajā Holokausta piemiņas aliansē (IHRA).

Pasākumam sekos pieņemšana Zviedrijas vēstniecībā Rīgā.

Aicinām piedalīties šajā seminārā skolotājus, muzejpedagogus un citus izglītības darbiniekus, kā arī citus interesentus. Par dalību seminārā darbinieki varēs saņemt apliecības. Dalībniekiem ārpus Rīgas iespējama ceļa izdevumu kompensācija un nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināta izmitināšana.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties, rakstot uz [email protected] līdz 14. martam.
Pasākums notiek “Zaļajā režīmā”: tikai ar derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Papildus informācija – 67283484, 29435005.

Semināra programma